rss search

Facet nie dla mnie!

line

kobieta niezależnaFacet ? NIE!!! Jestem singielką i dobrze mi z tym. Nie żebym nie miała parcia na seks – ale wystarczy wyjść w miasto i kandydat się znajdzie. Poza tym tak jest ciekawiej. Bo w końcu nawet w tym aspekcie wchodzi w końcu rutyna i wiadomo czego się spodziewać – a jak jest ktoś nowy – to zawsze mnie zaskoczy.

Tak więc wolę życie niezależnej od żadnego frajera. Mam już za sobą kilka poważniejszych związków. I jaki efekt – a właśnie taki – że ja się do związku nie nadaję. Nie umiem udawać – że jest ok, jak nie jest. I niestety nie ma takiego, co by mi odpowiadał pod każdym względem. A tylko z takim mogłabym zamieszkać i wspólnie żyć. Chociaż nawet nie wiem czy z takim też bym mogła, pewnie zaczął by mnie wkurzać swoją idealnością – i wtedy jego wadą byłoby brak wad. A to przecież też jest nie ok:P

Raz nawet zamieszkałam z takim jednym. Wydawało mi się że to wielka miłość. Dla niego przeprowadziłam się do stolicy – zamówiłam firmę transportową – przeprowadzki Warszawa – http://www.rwtrans.pl, spakowałam swoje menele. Ale tak szybko jak zamieszkaliśmy razem – tak szybko (2 tygodnie…) się rozstaliśmy… Poza tym ja kocham moje Mazury!