rss search

Kolejne decyzje

line

nad jezioremWiecie, nie myślałam, że przy budowaniu własnego domu jest tyle problemów i tyle dylematów. O ile prace wykonają zatrudnione ekipy, o tyle decyzje należy podjąć samodzielnie. A dopóki decyzja nie zostanie podjęta, żadna ekipa nie zabierze się do pracy, więc presja jest tym większa.

Tu jednak przydałby się facet – co ma jakieś pojęcie. Ale kto nie da rady – jak nie ja? przecież można poczytać różne opinie – i samemu wyrobić sobie własne zdanie na dany temat. Tak więc stało się, musiałam zadecydować też czym będzie kryty mój dach. Nawet nie wiecie jaki miałam problem, kompletnie nie znam się na stosowanych do tego materiałach, nie wiem które lepsze i dlaczego. W temacie pomógł mi też specjalista – który sprzedaje różne rodzaje pokryć dachowych. Wybrałam blachy trapezowe, nie ukrywam, że w pewnej mierze decyzja była spowodowana ceną. Gdyby ktoś potrzebował porady – polecam stronę – tania blacha trapezowa. Są one stosunkowo przystępne jak chodzi o ich cenę, a jednocześnie trwałe i dają ciekawe efekty, jeżeli zostaną dobrze położone.

U mnie wyszło naprawdę dobrze!:) No i jak sobie tak siedzę tu wieczorami i mogę patrzeć na taflę jeziora – to aż mi dech zapiera w piersi;)))