rss search

Swieta

line

szampanKiedy przychodzi czas świąt – człowiek zastanawia się troszkę nad swoim życiem i również w związku z końcem roku – robi jakieś małe podsumowania, postanowienia itd – też tak macie?

Ja rzadko zwalniam do tego stopnia- no ale mi się zdarza. W okresie świąt – kiedy widzę te wszystkie reklamy z rodziną w tle – zastanawiam się – czy to nie jest czas dla mnie na założenie rodziny, na ustabilizowanie się, na bycie troszkę milszym. Mam niewielu przyjaciół – ale moja best friend – mówi, że nie powinnam się zmieniać, tylko dlatego – żeby przypodobać się otoczeniu czy iść drogą, którą wszyscy podążają (w sensie – jeśli sama nie mam takich przekonań). I tak sobie myślę – że ma racje. Jestem jaka jestem, a jeśli się komuś to nie podoba – to papatki…

No a co powiem o roku 2015? Postawiłam dom (może nie sama, ale wiecie o co mi chodzi). I to chyba moje największe osiągnięcie. Do tej pory pamiętam tą walkę ze specjalistami… Dobrze, że znalazłam uczciwe osoby w tej branży (www ) W pracy bez zmian – ale to akurat też dobra wiadomość… Nie było źle! Oby 2016 nie był gorszy a będę zadowolona;)